BİNA YIKIM HİZMETİ KULLANMANIZ İÇİN 5 NEDEN

BİNA YIKIM HİZMETİ KULLANMANIZ İÇİN 5 NEDEN

BİNA YIKIM HİZMETİ KULLANMANIZ İÇİN 5 NEDEN

Eğer ticari bir mülke sahipseniz veya eviniz için binanın sürekli bakımını, kiracılarınızı uzun süre tutmak için işlevsel tutmayı ve özellikle rekabetçi kiralama pazarında gelecekteki kiracılar için mümkün olduğunca çekici görünmesini sağlamanız gerektiğinden zor olabilir.

Yıkım işi kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey değildir, yıkım işini güvenli ve sorumlu bir şekilde yapmak için gerekli sertifikalara, protokollere ve araçlara sahip sektörde uzmanlaşmış bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir.

 

  Yeniden Başlayın:

 Binanız büyüklüğü veya durumu nedeniyle kiracıları çekmiyorsa, yıkıp yeniden inşa etmeyi düşünebilirsiniz. Bu maliyetli olabilir, ancak yatırımınız için uzun vadeli faydalar muazzamdır ve alanın gelecekteki kiracılar için işlevsel olmasını sağlar.

Onarımın Maliyeti Yatırımınızın Değerini Aşıyorsa:

Araziyi inşa etmekle ilgilenen alıcıları çekmek için yıkımdan sonra ve yeniden inşa etmeden araziyi satmayı düşünebilirsiniz.

Binanızın Sürekli Artan Sonsuz Onarımlara İhtiyacı Varsa:

 Özellikle temeldeki onarımlar maliyetlidir ve sürekli onarımlar için para harcamak yerine yıkmayı düşünebilirsiniz.

Asbest Temizleme:  

Herhangi bir kaldırma işlemini tamamlamak için lisanslı bir yıkım firmasına ihtiyacınız olduğundan yenilemeyi zor ve tehlikeli hale getirir. Binanızda yüksek bir oranda asbest varsa, bunun yerine yıkım hizmetlerini kullanmak daha ucuz ve kolay bir seçenek olabilir.

Atık Yönetimi: 

Yıkımlar, atıkların uzaklaştırılmasını da kapsar. Tüm bu atık malzeme ile ne yapılmalı? Yıkım şirketleri bu konunun uzmanlarıdır ve bu malzemenin nasıl halledilmesi gerektiğini bilirler. Bu malzemenin bir kısmı, metal ve ahşap parçalar gibi yeniden kullanılabilir veya geri dönüştürülebilir. Bununla birlikte, belirli türdeki tehlikeli maddeler (asbest gibi) dikkatle ele alınmalıdır. Bu nedenle bu yıkım firmaları belirlenen atık yönetim sahalarında bertaraf edilmek üzere taşırlar.

 

Biz varsak güvenliğiniz var.

Bu alan kesinlikle uzman ellere ve beceriye ihtiyaç duyar. Ne tür bir projede yardıma ihtiyacınız olduğuna karar verdiniz mi?   Güvenebileceğiniz yıkım, asbest azaltma ve çevre hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.   Firmamızı arayarak detaylı bilgi talep edebilir, randevu alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakın olan kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmet firmamızdadır.

Paylaş: