ASBEST TESTİ İLE İÇİNİZ RAHAT ETSİN

ASBEST TESTİ İLE İÇİNİZ RAHAT ETSİN

ASBEST TESTİ İLE İÇİNİZ RAHAT ETSİN

Evinizin veya ticari binanızın asbest içeren yapı malzemeleriyle inşa edildiğinden endişe duyuyor musunuz? Asbest, uzun yıllardır yaygın bir yapı malzemesiydi ve genellikle 2010 yılından önce inşa edilmiş evlerde veya binalarda bulunur. Asbest artık bir yapı malzemesi olarak kullanılmamaktadır, ancak daha eski bir eviniz veya binanız varsa, asbest içerebilir. Evinizin, ofisinizin, mağazanızın veya diğer ticari binalarınızın asbest içerebileceğinden endişe ediyorsanız, bir profesyonel tarafından asbest testi yaptırmalısınız. Binada asbest olup olmadığını ve ondan kurtulmak için ne yapılması gerektiğini size söyleyebileceklerdir.

Asbest zararlı bir malzemedir, bu nedenle evinizde veya ticari binanızda herhangi bir asbestten şüpheleniyorsanız bir profesyonel tarafından asbest testi yaptırmanız gerekir. Asbest çok tehlikelidir ve herhangi bir asbestin solunması birçok zararlı sağlık sorununa neden olabilir. Asbest, solunum problemlerine neden olabilir ve ayrıca birçok kanser türüyle bağlantılıdır. Sizin veya sevdiğiniz birinin hastalanmasını önlemek için tüm asbestlerin çıkarılması önemlidir. Asbest, yalıtım, alçıpan, tavan döşemeleri, döşeme ve çok daha fazlası gibi binlerce yapı malzemesinde kullanılmıştır. Bir profesyonel asbest için her şeyi kontrol edebilecek ve tehlikeli atık olarak bertaraf edildiğinden, bulunursa asbesti güvenli bir şekilde çıkarabilecek bilgi ve deneyime sahip olacaktır.

Bir Profesyonel Desteği

Firmamız bir asbest araştırması için gerekli bilgileri sağlayacaktır. Asbest içeren malzemelerin nerede bulunabileceğini ve durumun ne olduğunu bileceğiniz için içiniz rahat edecek. Eğer bine yöneticisi iseniz binanın yöneticisi olarak, binanın sakinleri için güvenli olmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Asbest içeren malzemeler hemen hemen tüm eski binalarda, özellikle 2000'lerden önce inşa edilenlerde bulunur. Bunun nedeni, asbestin yapı malzemelerine eklendiğinde inanılmaz özellikler sağladığını kanıtlamasıdır. Asbestin solunmasının etkileri bilindiği ve tanık olduğu zamandı, daha sonra kullanımı yasaklandı.

Bununla birlikte, birçok bina hala şu veya bu şekilde asbest içermektedir. Size yardımcı olacak şirket olduğumuza inanıyoruz. Ekspertiz ekibimiz alanlarında uzmandır, asbestin tüm yönlerinde son derece yeteneklidir ve bunun da ötesinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bizi aradığınızda, asbest araştırması için bir randevu talep ediniz. Asbest araştırması, herhangi bir asbest içeren malzemenin varlığını tespit etmeye ve durumlarını ve normal kullanım sırasında hasar görüp görmediklerini not etmeye hizmet eder. Asbest sörveyinin yanı sıra kapsamlı bir yönetim planı sunarak, bir görev sahibi olarak da yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlayacağız. Sadece bu değil, potansiyel tehlikelerin ve bunları en iyi nasıl yöneteceğinizi de bileceksiniz.

Paylaş: